همسر ترانه علیدوستی در کاراکتر مجتبی براتی در فیلم «من»، بازیگری می کند. او با نخستین تجربه روی پرده سینما بودنش، یکی از نقش های کلیدی فیلم «من» را بازی میکند.

زمانیکه خبر ازدواج ترانه علیدوستی منتشر شد ، همه میگفتند همسرش تاجری مقیم اروپا است . ولی انگار حرف های ترانه علیدوستی درست بود که می گفت:«او تاجر نیست، اهل کشوری دیگر نیست و چند سال از من بزرگ تر نیست.»

به گزارش مجله اخبار هنر فیلم سینمایی “من” اولین ساخته سهیل بیرقی است. سهیل بیرقی کارگردانی است که تجربه دستیار اولی و برنامه ریزی برای کارگردان هایی مثل عبدالرضا کاهانی، واروژ کریم مسیحی، رسول صدرعاملی، بهرام توکلی و حسن فتحی را داشته است .

همسر ترانه علیدوستی

همسر ترانه علیدوستی

سهیل بیرقی اولین فیلمش را براساس فیلمنامه ای از خودش جلوی دوربین میبرد . البته از حضور عبدالرضا کاهانی به عنوان مشاور برای ساخت فیلمش کمک میگیرد .

 علی لهراسبی دوباره روی صحنه رفت

طبق گزارشات بدست امده لیلا حاتمی با بازی بسیار متفاوت در “من” نقش قهرمان فیلم را بازی می کند،شخصیت “آذر” یک زن مدرن و امروزی، ساختارشکن و ضد قانون است.

حدس زده می شود که در “من” و با شخصیت “آذر” تصویر تازه ای از لیلا حاتمی خواهیم دید، تصویری که توان بازیگری او را این بار در ایفای نقش زن های ناآرام نشان خواهد داد. طبق شنیده ها فیلم گرچه در فضای رئال با ساختاری کلاسیک ساخته شده است اما لحن میانه ای دارد و خیلی هم جدی نیست.

بهنوش بختیاری نیز در این فیلم نقش و گریم بسیار متفاوتی دارد .

بازیگران فیلم سینمایی من عبارتند از : لیلا حاتمی، امیر جدیدی، بهنوش بختیاری، علی استادی، علی منصور، سعید عطائیان و مانی حقیقی